RAN Europe s.r.o. - Recenzie

Recenzie na┼íich z├íkazn├şkov

Chceli by ste n├ím nap├şsa┼ą recenziu? M├┤┼żte tak spravi┼ą bu─Ć priamo na email: recenzia@raneurope.eu popr├şpade v sekcii ­čôę┬áKontakt n├ím to m├┤┼żete nap├şsa┼ą do kontaktn├ęho formul├íra, alebo je tu mo┼żnos┼ą priamo nap├şsa┼ą recenziu na Googli alebo Facebooku.

Asoci├ícia spotrebite─żsk├Żch subjektov Slovenska - Bo┼żena Sta┼íenkov├í

Na spolo─Źnos┼ą RAN Europe s.r.o. som dostala odpor├║─Źanie od mojej zn├ímej. Bol to u┼żito─Źn├Ż kontakt, preto┼że sme s v├Żsledkami pr├íce RAN Europe s.r.o. a nimi poskytovan├Żmi slu┼żbami maxim├ílne spokojn├ş. V├Żborn├í komunik├ícia a spolupr├íca s touto spolo─Źnos┼ąou sa prejavuje v kone─Źnom v├Żsledku.

Spolo─Źenstvo vlastn├şkov bytov Lipa - Alena Luka─Źovsk├í

Vlastn├şci bytov oce┼łuj├║, ┼że maj├║ lep┼íiu kontrolu nad ─Źinnos┼ąou spolo─Źenstva vlastn├şkov bytov a vidia transparentn├ę finan─Źn├ę toky. Spolo─Źnos┼ą RAN Europe s.r.o. n├ím pripravila vhodn├Ż n├ívrh na zverej┼łovanie d├┤le┼żit├Żch inform├íci├ş a dokumentov. Sme spokojn├ş s komunik├íciou a poskytovan├Żmi slu┼żbami.

Mirka Juhasová

S touto agent├║rou som nadmieru spokojn├í, skvel├í komunik├ícia, r├Żchla spolupr├íca, ochota pom├┤c┼ą. Odpor├║─Źam v┼íetk├Żm, ale hlavne t├Żm, ktor├ş nemaj├║ ─Źas sa zaobera┼ą da┼łov├Żm priznan├şm a chc├║ ho ma┼ą uroben├ę r├Żchlo a kvalitne. Taktie┼ż pre osoby, ktor├ę v zahrani─Ź├ş za─Ź├şnaj├║ a nevedia sa v tom pohybova┼ą. Ur─Źite budem slu┼żby vyu┼ż├şva┼ą pravidelne, ─Ćakujem.

Mario ─îajko

S firmou, konkr├ętne s pani ┼áen┼íelovou u┼ż spolupracujeme dlh┼í├ş ─Źas. S odvedenou pr├ícou sme nadmieru spokojn├ş. Hlavnou v├Żhodou je spo─żahlivos┼ą, profesion├ílny pr├şstup, r├Żchla komunik├ícia a ├║stretovos┼ą. Firma neurob├ş ┼żiaden krok bez v├í┼ího vedomia, o celom aj priebe┼żnom postupe je ─Źlovek obozn├ímen├Ż. ─îo sa t├Żka da┼łov├ęho priznania ost├ívame firme na─Ćalej vern├ş.

Maja Golecová

Maxim├ílna spokojnos┼ą. ├Üstretovos┼ą, r├Żchle vybavenie, pr├şjemn├í komunik├ícia a hlavne preh─żad o nov├Żch veciach.

facebook instagram
RAN Europe s.r.o. ┬ę 2020 - 2022
­čÜž┬áAdmin┬á­čÜž