Recenzie našich zákazníkov

Chceli by ste nám napísať recenziu? Môžete tak spraviť buď priamo na email: info@raneurope.eu poprípade v sekcii Kontakt nám to môžete napísať do kontaktného formulára, alebo je tu možnosť priamo napísať recenziu na Googli alebo Facebooku.

Asociácia spotrebiteľských subjektov Slovenska - Božena Stašenková

Na spoločnosť RAN Europe s.r.o. som dostala odporúčanie od mojej známej. Bol to užitočný kontakt, pretože sme s výsledkami práce RAN Europe s.r.o. a nimi poskytovanými službami maximálne spokojní. Výborná komunikácia a spolupráca s touto spoločnosťou sa prejavuje v konečnom výsledku.

Spoločenstvo vlastníkov bytov Lipa - Alena Lukačovská

Vlastníci bytov oceňujú, že majú lepšiu kontrolu nad činnosťou spoločenstva vlastníkov bytov a vidia transparentné finančné toky. Spoločnosť RAN Europe s.r.o. nám pripravila vhodný návrh na zverejňovanie dôležitých informácií a dokumentov. Sme spokojní s komunikáciou a poskytovanými službami.

Mirka Juhasová

S touto agentúrou som nadmieru spokojná, skvelá komunikácia, rýchla spolupráca, ochota pomôcť. Odporúčam všetkým, ale hlavne tým, ktorí nemajú čas sa zaoberať daňovým priznaním a chcú ho mať urobené rýchlo a kvalitne. Taktiež pre osoby, ktoré v zahraničí začínajú a nevedia sa v tom pohybovať. Určite budem služby využívať pravidelne, ďakujem.

Mario Čajko

S firmou, konkrétne s pani Šenšelovou už spolupracujeme dlhší čas. S odvedenou prácou sme nadmieru spokojní. Hlavnou výhodou je spoľahlivosť, profesionálny prístup, rýchla komunikácia a ústretovosť. Firma neurobí žiaden krok bez vášho vedomia, o celom aj priebežnom postupe je človek oboznámený. Čo sa týka daňového priznania ostávame firme naďalej verní.

Maja Golecová

Maximálna spokojnosť. Ústretovosť, rýchle vybavenie, príjemná komunikácia a hlavne prehľad o nových veciach.

RAN Europe s.r.o. © 2020 - 2023

Admin
Všeobecné zmluvné podmienky